с. Нанково. Нанківський ДНЗ

Історія

Справжнім будинком радості можна назвати дошкільний навчальний заклад, що знаходиться в центрі села Нанкова по вулиці Миру. Щороку сюди  поспішають 70 маленьких хлопчиків та дівчаток, а за 40 років свого існування понад 500 дітлахів стали випускниками ДНЗ.

Заклад почав функціонувати  1 листопада 1972 року. Це був сезонний дитсадок - працював улітку.

В 1972 році завідувачем закладу була Химинець Ганна Андріївна.

В 1978 році керівником працювала Капцош Ольга Федорівна, тепер головний спеціаліст управління освіти Хустської райдержадміністрації.

З 1979 року по 2008 рік керівником  Нанківського дошкільного навчального закладу була Романій Марія Пантелеймонівна, тепер працює вихователем нашого закладу.

З 2008 року завідувачем дошкільного закладу працює Чулей Марія Антонівна.

За 40 років плідної педагогічної діяльності в ДНЗ створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально-виховного процесу.

В 2008 - 2009 н.р. педагогічний колектив нашого закладу почав працювати над вирішенням головної методичної мети "Особистісно-орієнтована дошкільна освіта: пошук і шляхи організації навчально-виховного процесу, спрямованого на всебічний розвиток особистості дитини", де враховано гуманітарний підхід та гармонійний розвиток дітей відповідно до сучасних вимог Державного стандарту дошшкільної освіти.

Заклад працює за чиннною регіональною програмою розвитку дітей дошкільного віку "Українське дошкілля"  та програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт".

Дошкільні роки - це важливий період життя.

Саме від того, чого нового дитина навчиться за цей період, певною мірою залежить її майбутнє.

анимашка ангел